ORE Ostoja

Jubileusz 25-lecia

Utworzono: poniedziałek, 15, październik 2018

 

Za nami Gala 25-lecia Stowarzyszenia „OSTOJA”. To była bardzo przyjemna uroczystość, podczas której wspominaliśmy całe ćwierćwiecze działalności Stowarzyszenia, jego początki i drogę, jaką przeszliśmy od 1993 do 2018 roku.

Sala pękała w szwach. Dziękujemy wszystkim przybyłym Gościom. Każdy i każda z was byliście dla nas ważni i doceniamy wasz udział w naszym wspólnym święcie.

Gala i obchody naszego 25-lecia nie odbyłaby się gdyby nie zaangażowanie: grupy organizacyjnej z naszego Stowarzyszenia, Fundacji “Potrafię Pomóc” na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi Fundacja Potrafię Pomóc oraz Fundacja MODE - Move and Develop Foundation, dziękujemy także Centrum Kultury Agora, które ugościło nas i służyło wsparciem technicznym, grupie teatralnej TeatrOstoja pod wspaniałym kierownictwem Agnieszki Bresler, Joannie Majewskiej i Ostoja.TV za zrealizowanie dokumentu filmowego, najlepszej prowadzącej pod słońcem Pani Małgorzacie Majeran-Kokot, wsparli nas także: Marta Hajdrych i Sylwia Wierzbowska z grupą uczestników z Warsztatu Terapii Zajęciowej i Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego (autorzy „Ostojek”), dział poligraficzny z Wrocławskiego Zakładu Aktywności Zawodowej.

25 lat za nami… zabieramy się za pracę i działamy dalej!

25lecie gala 01d

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci Niepełnosprawnych Stowarzyszenia OSTOJA

ul. Górnickiego 37a, tel./fax 71/322-12-24
ore.gornickiego@ostoja.org.pl

KRS: 0000081524 

Powered by Joomla 1.7 Templates